کاتآلوگ رنگ پودری - پوشش فام

کاتالوگ رنگ پودری

از جمله رنگ‌های پودری معروفی که قادر خواهید بود آن‌ها را در چارت مرتبط با رنگ‌ها مشاهده کنید، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ا 1 -  رنگ‌های پودری پلی اورتان 


این رنگ جزو معروف‌ترین، محبوب‌ترین و همین‌طور کاربردی‌ترین رنگ‌های پودری به حساب می‌آید. رنگ پلی اورتان یک نسخه کامل و عالی از رنگ پلی‌استر است. این رنگ یک پوشش بسیار صاف و همین‌طور براق ایجاد می‌کند. همانطور که می‌توانید در چارت رنگ مشاهده کنید، پلی اورتان رنگ بسیار ملایمی داشته و در طیف رنگی مات طرفداران آن بیشتر است. 

ا 2 -  رنگ‌های پودری اپوکسی


این نوع رنگ پودری با نام اپوکسی مقاومت بسیار خوبی در برابر مواد شیمیایی داشته و از آن معمولا برای رنگ‌آمیزی کالاهای مورد استفاده در مکان‌های داخلی استفاده می‌شود. با اینکه مقاومت این نوع رنگ در برابر مواد شیمیایی بسیار چشم‌گیر و فوق‌العاده است، در برابر نور خورشید این‌گونه نبوده و مقاوت مناسبی ندارد؛ به طوری که اگر به تدریج از آن استفاده کنید، محو خواهد شد.
اگر می‌خواهید مکان‌های داخلی را رنگ کنید اما نمی‌دانید چه رنگی را باید مورد استفاده قرار دهید، رنگ پودری اپوکسی را به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ زیرا یکی از بهترین گزینه‌ها برای چنین مکان‌هایی است. در چارت رنگ، طیف رنگی آن را مشاهده کرده و سپس جهت تهیه یکی از آن‌ها اقدام کنید.

ا 3 - رنگ پودری پلی‌استر


از جمله پرطرفدارترین نوع رنگ‌های پودری می‌توان به رنگ پودری پلی‌استر اشاره کرد. دلیل محبوببت این نوع رنگ و همین‌طور دلیل مورد توجه قرار گرفتن رنگ‌های پودری پلی‌استر در صنعت، درواقع جذابیت خیره کننده رنگ‌های پلی‌استر است که می‌توانید آن‌ها را در چارت رنگ مشاهده کنید.
معمولا صنایعی که در زمینه تولید کالاهای دکوراتیو فعالیت می‌کنند جهت دریافت و استفاده از این نوع رنگ اقدام کرده و علاقه بسیار زیادی نشان می‌دهند. این نوع رنگ‌ها مقاومت فوق‌العاده‌ای در برابر نور خورشید داشته و شما قادر خواهید بود آن‌ها را جهت رنگ‌آمیزی کالاهای مصرفی در فضای باز مورد استفاده قرار دهید. 


*** توجه: رنگها با ان چه در واقعیت است با توجه به نوع مانیتور و محدودیت های رنگی در مانیتور ، ممکن است تا 20 درصد تفاوت داشته باشد ***رنگهای متالیک
رنگهای صاف
رنگهای چکشی
رنگهای چرمی
رنگهای سمباده ای
کاتالوگ 2022