شرکت پوشش فام بسپار بعنوان اولین تولید کننده رنگهای پودری الکترواستاتیک در ایران همواره تلاش  خود را مبنی بر تحقق بخشیدن به هدف والای تولید کالای با کیفیت و متناسب با شان و جایگاه ایران و ایرانی بکار گرفته است. کسب رتبه اول کیفیت در میان تولید کنندگان داخلی رنگهای پودری، اشتیاق و مسئولیتهای ما را در زمینه استمرار کیفیت و تنوع محصولات تولیدی روزافزون می نماید .

نوآوری، کارآفرینی و تعهد به درستکاری بنیانگذار شرکت پوشش فام در همه قسمتهای سازمان بعنوان اولین و مهمترین اصل از اصول کار در باور مدیران و کارکنان نهادینه شده است .

بر همین اساس ارزیابی مداوم و مستمر فرایند تولید از مرحله انتخاب تامین کننده و نوع مواد اولیه تا مرحله فروش و تحویل کالا به مشتری موجبات حفظ و بهبود جایگاه برند پوشش فام  در بازار گردیده است .

واحد تحقیق و توسعه (R&D) نقش به سزایی در پیشبرد اهداف شرکت داشته و علاوه بر تلاش برای تولید محصولات جدید متناسب با نیاز مصرف کنندگان با ارائه راهکارها و تولید کالاهایی که سبب افزایش ارزش افزوده مصرف کنندگان که شرکای تجاری و اصلی پوشش فام میباشند میگردد .

با توجه به توسعه تجارت و افزایش رقابت در سطح بین المللی شرکت پوشش فام با رویکرد توسعه صادرات و کمک به صادرات غیر نفتی کشور در سالهای اخیر توانسته محصولات خود را در بازارهای خارجی معرفی و به فروش برساند .