سبد خرید

محصولی انتخاب نشده است

درباره ما

7 / 10
از 9 کاربر

شركت پوشش فام بسپار بعنوان اولين توليد كننده رنگ پودري در ايران همواره تلاش خود را مبني بر تحقق بخشيدن به هدف والاي توليد كالاي با كيفيت و متناسب با شان و جايگاه ايران و ايراني بكار گرفته است .كسب رتبه اول كيفيت در ميان توليد كنندگان داخلي رنگ پودري ، اشتياق و مسوليتهاي ما را در زمينه استمرار كيفيت و تنوع محصولات توليدي روزافزون مينمايد .
نوآوري ، كارآفريني و تعهد به درستكاري بنيانگذار شركت پوشش فام در همه قسمتهاي سازمان بعنوان اولين و مهمترين اصل از اصول كار در باور مديران و كاركنان نهادينه شده است . بر همين اساس ارزيابي مداوم و مستمر فرايند توليد از مرحله انتخاب تامين كننده و نوع مواد اوليه تا مرحله فروش و تحويل رنگ پودری به مشتري موجبات حفظ و بهبود جايگاه برند پوشش فام در بازار گرديده است . 

( R&D)  نقش به سزايي در پيشبرد اهداف شركت داشته و علاوه بر واحد تحقيق و توسعه تلاش براي توليد محصولات جديد متناسب با نياز مصرف كنندگان با ارائه راهكارها و توليد كالاهايي كه سبب افزايش ارزش افزوده مصرف كنندگان كه شركاي تجاري و اصلي پوشش فام مي باشند ميگردد . با توجه به توسعه تجارت وافزايش رقابت در سطح بين المللي شركت پوشش فام با رويكرد توسعه صادرات و كمك به صادرات غير نفتي كشور در سالهاي اخير توانسته محصولات رنگ پودری خود را در بازارهاي خارجي معرفي و به فروش برساند .

 

ارسال نظر

قاسم خانی : ایده جالب ،برای بازاریابی رنگهای پودری ...
7 1
اگه این طرح وایده اجرای بشه شرکتهای مشابه هم ازاین طرح وایده استفاده میکنند .لطفا راهنمای کنید.
مدیریت : پاسخ
0 2
در این مورد با واحد مهندسی فروش شرکت تماس بگیرید و موضوع را با این واحد پیگیری نمائید.
فتحی : سوال
0 0
باسلام رنگ پودری قیمتش چنده برای قالبم میخوام استفاده کنم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام این سوال شما مثل اینکه بگین قیمت ماشین چنده! ما بیش از 1000 کد رنگ پودری داریم باید تماس بگیرید ونیاز تون را دقیقا اعلام کنید
شاهمرادی : درخواست کالیته رنگی
0 0
سلام.من کالیته رنگی بابت کارمون میخوام امکانش هست که آماده کنین برامون. ما جهت رنگ آلومینیوم و انتخاب رنگ توسط مشتری به کالیته رنگ نیاز داریم.ممنون میشم همکار ی کنید
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام درخواست کاتالوگ رنگ از واحد فروش نمائید .
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :