سبد خرید

محصولی انتخاب نشده است

پیام مدیرعامل

7 / 10
از 33 کاربر

برای بنده افتخار بزرگی است که بتوانم در نقش مدیرعامل شرکت پوشش فام به عنوان اولین تولید کننده رنگ پودری الکترو استاتیک در ایران، و در کنار گروهی از نیروهای فهیم و کاردان انسانی، فرصتی به دست آورم تا در ادامۀ راه شرکت پوشش فام و تولید با کیفیت محصولات، تأثیرگذار باشم.

پوشش فام در طی مدت تاسیس شرکت تجربه های فراوان کسب نموده ، و توانسته است با اتکا به همت و ارادۀ جمعی مدیران و مهندسان کارآمد خود دستاوردهای ارزشمندی کسب کند و سهم قابل توجه و غیرقابل انکاری را در تولید و صنعت رنگ و پوشش های سطحی در کشور به خود اختصاص دهد. اکنون پوشش فام یک برند مطرح و معتبر ایرانی در صنعت رنگ کشور است. به گمان بنده ، شاخص ترین وجه تمایز و راز کارنامۀ درخشان پوشش فام در این است که همۀ پرسنل در این شرکت رسالتی سنگین به عهده گرفته اند : پیشگامی ، خلاقیت و نوآوری ، کیفیت ، رضایتمندی مشتریان و... .

در همین حال، میدانیم که چنین رسالتی به سادگی تحقق نمی یابد، و نیاز به تلاش پیگیرانه و بی وقفۀ همه ما در رویارویی با چالش های روزمره را می طلبد . امروز، در کنار شرایط جدیدی که در کشورمان به وجود آمده و تحولات امیدبخش که هر روز شاهدشان هستیم، چشم انداز تازه ای نیز در برابر پوشش فام گشوده شده است.  باید بتوان به بهترین نحو از آنها بهره مند شویم . به باور همه ما ، بزرگ ترین فرصتی که امروز در اختیار پوشش فام قرار گرفته ، فرصت نواندیشی و تجهیز شرکت، درهمۀ ابعاد آن، برای رقابت در بازارهای این صنعت در داخل و خارج کشور است. خوشحالم اعلام کنم که ما تدابیر لازم را بدین منظور اندیشیده و دستور کارمان را به خوبی تعریف و تبیین کرده ایم: ارتقای کمی و کیفی محصولات و خدمات ، توسعه ی کسب و کار ، توسعۀ سرمایه های انسانی ، مشارکت با دیگر شرکت های مطرح صنعت رنگ پودری داخلی و خارجی، و مهم تر از همه جلب اعتماد و رضایت مندی مشتریان .

امید است که در تحقق این موارد موفق باشیم .

ارسال نظر

اسماعیل نوشاد : دوست
4 0
یکی ازبهترین مردهایی که توزندگیم شناختم،افسوس دورفهمیدم چه کسی کنارم بوده
اسماعیل : بهترین وستی که میتونستم ازش تجربه کسب ک ...
0 0
گذشت
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :