سبد خرید

محصولی انتخاب نشده است

خدمات

10 / 10
از 1 کاربر

پشتیبانی و خدمات پس از فروش :

علی رغم وجود اطمینان از کیفیت رنگهای تولیدی شرکت پوشش فام در ذهن مشتریان  وجود عوامل متعدد در فرایند رنگ آمیزی و نحوه اعمال رنگ در سایت مشتری ما را بر آن داشته تا با تشکیل تیم پشنیبانی و خدمات پس از فروش همواره در کنار مشتریان خود باشیم .

"فروش پایان یک معامله نیست ، اغاز یک تعهد است " این تفکر مبنای اساسی در برنامه ریزی عملیات به منظور تحقق اهداف کوتاه مدت و بلند مدت سازمان بوده و طبیعی است پشتیبانی و ارائه خدمات و در نهایت جلب رضایت مشتریان در این میان نقش کلیدی را ایفا مینماید .

ماموریت واحد پشتیبانی پاسخگویی به سوالات و ارائه راه حلهای مناسب برای رفع مشکلات مشتریان و مصرف کنندگان بوده  و تلاش دارد تا با بکارگیری  بهترین و کارآمد ترین عناصر مجموعه و با در اختیار داشتن تجربیات ارزنده و تجهیزات مدرن بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی ارتباطی مفید و اطمینانبخش  با مشتریان خود فراهم نماید.

انتقال نقطه نظرات و دیدگاههای مشتریان به واحد تحقیقات و توسعه (R&D)به منظور ایجاد هم افزایی متقابل و اهمیت به  نیازهای آشکار و پنهان مشتریان از دیگر وظائف واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش مشتریان میباشد .

 

ارسال نظر

مهدی شاچری : نمونه رنگ
0 0
تشابه رنگ سفید زیاده، برای رنگ دکورال درب های کابینت طرح MDF ازچه کدی استفاده میشه؟
مدیریت : پاسخ
0 0
با توجه به کیفیت و وضوح مانیتور شما ممکن است تفاوت رنگها خیلی ملموس نباشد. شما میتوانید با تماس با واحد فروش و همچنین دریافت کاتالوگ محصولات رنگ مدنظر خود را انتخاب نمائید.
سید مظفر حسینی ... : خرید رنگ
0 1
سلام رنگ طوسی کارتن 7001 کارتن قهوه ای ارزان را چطوری باید سفارش بدم با تشکر؟
محمدرضا : خرید رنگ
0 0
رنگ سفید و قهوه ای براق چگونه باید بخرم ممنون
افروز : پرایمر
0 0
سلام آیا قبل از رنگ استاتیک رنگ پرایمر یا ضد زنگ برای مقابله با زنگ زدگی و مقاومت بالاتر رنگ میشه استفاده کرد. لطفا معرفی کنید چه نوعی میشه استفاده کرد.
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بله امکان استفاده از پرایمر هست و شرکت پوشش فام نیز کدهایی به منظور استفاده به عنوان پرایمر دارد کد اختصاص 811 من جمله از انها است ضمن اینکه دیگر موارد رنگهای هیبرید یا MX نیز این قابلیت را دارند که از خوردگی جلوگیری نمایند.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :