سبد خرید

محصولی انتخاب نشده است

خدمات

10 / 10
از 1 کاربر

پشتیبانی و خدمات پس از فروش :

علی رغم وجود اطمینان از کیفیت رنگهای تولیدی شرکت پوشش فام در ذهن مشتریان  وجود عوامل متعدد در فرایند رنگ آمیزی و نحوه اعمال رنگ در سایت مشتری ما را بر آن داشته تا با تشکیل تیم پشنیبانی و خدمات پس از فروش همواره در کنار مشتریان خود باشیم .

"فروش پایان یک معامله نیست ، اغاز یک تعهد است " این تفکر مبنای اساسی در برنامه ریزی عملیات به منظور تحقق اهداف کوتاه مدت و بلند مدت سازمان بوده و طبیعی است پشتیبانی و ارائه خدمات و در نهایت جلب رضایت مشتریان در این میان نقش کلیدی را ایفا مینماید .

ماموریت واحد پشتیبانی پاسخگویی به سوالات و ارائه راه حلهای مناسب برای رفع مشکلات مشتریان و مصرف کنندگان بوده  و تلاش دارد تا با بکارگیری  بهترین و کارآمد ترین عناصر مجموعه و با در اختیار داشتن تجربیات ارزنده و تجهیزات مدرن بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی ارتباطی مفید و اطمینانبخش  با مشتریان خود فراهم نماید.

انتقال نقطه نظرات و دیدگاههای مشتریان به واحد تحقیقات و توسعه (R&D)به منظور ایجاد هم افزایی متقابل و اهمیت به  نیازهای آشکار و پنهان مشتریان از دیگر وظائف واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش مشتریان میباشد .

 

ارسال نظر

مهدی شاچری : نمونه رنگ
0 0
تشابه رنگ سفید زیاده، برای رنگ دکورال درب های کابینت طرح MDF ازچه کدی استفاده میشه؟
مدیریت : پاسخ
0 0
با توجه به کیفیت و وضوح مانیتور شما ممکن است تفاوت رنگها خیلی ملموس نباشد. شما میتوانید با تماس با واحد فروش و همچنین دریافت کاتالوگ محصولات رنگ مدنظر خود را انتخاب نمائید.
سید مظفر حسینی ... : خرید رنگ
0 1
سلام رنگ طوسی کارتن 7001 کارتن قهوه ای ارزان را چطوری باید سفارش بدم با تشکر؟
محمدرضا : خرید رنگ
0 0
رنگ سفید و قهوه ای براق چگونه باید بخرم ممنون
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :